VÄGGTELEFON, Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn. 1930-tal.

47438. VÄGGTELEFON, Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn. 1930-tal.

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 376