SÄNGBORD, 3 st, 1900-talets andra hälft.

474373. SÄNGBORD, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med lövträ. Ett hyllplan samt en låda. Längd 42. Bredd 50. Höjd 67 cm.

Bruksslitage. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fanerskador.

Antal besök: 329