BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

474361. BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mässing och sten. Höjd ca. 42 cm.

Urverk med lagning. Pendel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk med lagning. Pendel.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 392