HÖRNVITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

474360. HÖRNVITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målat. Överdel med ett glasat och spröjsat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Underdel med ett dörrpar och bakomliggande hyllplan. Längd 50. Bredd 50. Höjd 178 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 461