GLÖGGSERVIS 9 delar.

GLÖGGSERVIS 9 delar.
4743019. GLÖGGSERVIS 9 delar.

Keramik med röd dekor och texten God Jul.

Höjd glöggryta, höjd 20 cm.
6 muggar
2 skålar.

Mindre ytslitage, 1 nagg på grytan.

Gör en kostnadsfri värdering!
4743019. GLÖGGSERVIS 9 delar.

Höjd glöggryta, höjd 20 cm.
6 muggar
2 skålar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Antal besök: 210