Keramik med röd dekor och texten God Jul.
Höjd glöggryta, höjd 20 cm.
6 muggar
2 skålar.
Mindre ytslitage, 1 nagg på grytan.
Höjd glöggryta, höjd 20 cm.
6 muggar
2 skålar.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige