TESERVIS, 35 delar, porslin, Kina.

474232. TESERVIS, 35 delar, porslin, Kina.

7 tekoppar
12 tefat
12 assietter
1 tekanna
1 sockerskål
1 gräddkanna
1 kakfat.

Bruksslitage samt naggat kakfat.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 tekoppar
12 tefat
12 assietter
1 tekanna
1 sockerskål
1 gräddkanna
1 kakfat.

Antal besök: 648