CAMILLA PYK. Färglitografi.

CAMILLA PYK. Färglitografi.
474207. CAMILLA PYK. Färglitografi.

Komposition med ansikte.
Signerad o numrerad 1/50. Handkolorerad
44x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition med ansikte.
44x33 cm.

Antal besök: 514