SVECIA ANTIQUA ET HODIERNA, 4 st band, 1924.

474138. SVECIA ANTIQUA ET HODIERNA, 4 st band, 1924.

Wahlström & Widstrand, Issac Marcus´ Boktryckeri AB, STOCKHOLM

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 593