SEKRETÄR, Gustavianskstil,1900-tal.

47391. SEKRETÄR, Gustavianskstil,1900-tal.

Björk, längd 66, bredd 43, höjd 106 cm.
Nyckel, lås finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel, lås finns.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 122