LAMPBORD, 1-par, "Överste", Erik Wörtz, IKEA, 1960/1970-tal.

473876. LAMPBORD, 1-par, "Överste", Erik Wörtz, IKEA, 1960/1970-tal.

Fanerat i valnöt. 70x70 cm. Höjd 50 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 778