TAKLAMPA, venetiansk stil, 1900-tal.

473852. TAKLAMPA, venetiansk stil, 1900-tal.

fem ljusarmar. Höjd, exlusive kedja, 50 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406