STALLYKTOR, 3 st, allmoge.

STALLYKTOR, 3 st, allmoge.
47385. STALLYKTOR, 3 st, allmoge.

Höjd 25,5-33 cm.

Slitage, skador, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5-33 cm.

Antal besök: 1 465