OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bakom gärdsgården, olja på duk, signerad "G. Tunelius", 1900-första del.

473822. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bakom gärdsgården, olja på duk, signerad "G. Tunelius", 1900-första del.

26 x 42 cm.

Krakelyr. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 42 cm.

Krakelyr. Ytsmuts.

Antal besök: 1 097