SPELBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets sista kvartal.

473819. SPELBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets sista kvartal.

Svarvade ben och utfällbar skiva. Längd 89, bredd 43, höjden 68 cm. Utfälld skiva 89 x 86 cm.

Bruksslitage/slitage. Fanderskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 516