BESTICK, 27 delar, rostfritt stål/bakelit, 1900-talets andra hälft.

473800. BESTICK, 27 delar, rostfritt stål/bakelit, 1900-talets andra hälft.

Märkt Rostfritt stål.
4 st skedar, längd 18 cm.
12 st knivar, längd 19,5 cm.
11 st gafflar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Rostfritt stål.
4 st skedar, längd 18 cm.
12 st knivar, längd 19,5 cm.
11 st gafflar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 411