SERVERINGSVAGN, engelsk stil, sent 1900-tal.

473735. SERVERINGSVAGN, engelsk stil, sent 1900-tal.

Längd 96.5 cm. Bredd 50 cm. Höjd ca 77 cm.
Skiva med nersänkt flaskförvaring i mässing.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 660