BEUYS, JOSEF (1921 KLEVE - 1986 DÜSSELDORF). ”Välköpt - gärna köpt”.

473577. BEUYS, JOSEF (1921 KLEVE - 1986 DÜSSELDORF). ”Välköpt - gärna köpt”.

Papperspåse av brunt papper, signerad i mitten, stämplad ”Hauptström” upptill, ca. 1977-1980, 21 x 13,5 cm, under glas, inramad, ramstorlek 54 x 41 cm, härkomst: privat samling Freiburg.

utan fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

utan fläck.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 966