BESTICK 21 delar, rostfritt, "Spectra" Gense samt SKEDAR 2 st rostfritt Georg Jensen.

47351. BESTICK 21 delar, rostfritt, "Spectra" Gense samt SKEDAR 2 st rostfritt Georg Jensen.

10 Knivar, längd ca 20 cm.
11 gafflar, längd 19 cm.
2 skedar, längd 18,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 Knivar, längd ca 20 cm.
11 gafflar, längd 19 cm.
2 skedar, längd 18,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 2 591