KERSTIN ANDERSEN. Skulptur av kvinna, gips, osignerad.

473417. KERSTIN ANDERSEN. Skulptur av kvinna, gips, osignerad.

Höjd 57 cm.

Hals med lagning och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.

Antal besök: 775