SOFFBORD, s k "Butlers Tray", 1900-talets andra hälft.

473415. SOFFBORD, s k "Butlers Tray", 1900-talets andra hälft.

Längd 130, bredd 80, höjd 52,5 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 380