BORDSLAMPA, Paul Kedelv, Flygfors, 1900-tal.

47340. BORDSLAMPA, Paul Kedelv, Flygfors, 1900-tal.

Höjd inkl. sockel 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 148