Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Silver & Metall
Silver
COASTER, 12 st, nysilver, jugend, 1900-talets början.
473409. COASTER, 12 st, nysilver, jugend, 1900-talets början.
Diameter 8 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 8 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
491