VÄLLINGKLOCKA, med väggfäste, 1900-tal.

473404. VÄLLINGKLOCKA, med väggfäste, 1900-tal.

Klocka av mässing, märkt "7/0", väggfäste av smide. Höjd 35, bredd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 612