GÖKUR, trä, Tyskland, 1900-tal.

473400. GÖKUR, trä, Tyskland, 1900-tal.

Snidad dekor av två ekorrar, krönt av fågel. Lod, pendel samt nyckel finns.
Höjd 35 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 903