ARMBANDSUR, Fregatt.

ARMBANDSUR, Fregatt.
473394. ARMBANDSUR, Fregatt.

Incablock antimagnetic. Diameter ca 33 mm.

Bruksslitage. Repor förekommer. Boett med patina.

Gör en kostnadsfri värdering!
473394. ARMBANDSUR, Fregatt.

Antal besök: 2 480