5 bunkar, spann, midjekruka, lock, tratt, tunna samt 3 grytor.
Högsta höjd 24,5 cm.
Bruksslitage, bucklor, smuts.
Högsta höjd 24,5 cm.
Bruksslitage, bucklor, smuts.