Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
FOLKE BÜLOW. 'Småstadsgata, Vadstena', olja på pannå, signerad samt daterad '39.
473267. FOLKE BÜLOW. 'Småstadsgata, Vadstena', olja på pannå, signerad samt daterad '39.
35 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 43 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
466