SÄNGVÄRMARE, mässing och järn, genombruten dekor, troligen England, 1800-tal.

473248. SÄNGVÄRMARE, mässing och järn, genombruten dekor, troligen England, 1800-tal.

Längd cirka 118 cm.

Bruksslitage-hårt bruksslitage
Bucklor
Mässingslocket ställvis hårt slitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 118 cm.

Bucklor

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 397