KRUS, saltglaserat stengods, 6 liter, drejad hos Höganäsbolaget. 1800-tal.

473246. KRUS, saltglaserat stengods, 6 liter, drejad hos Höganäsbolaget. 1800-tal.

Höjd 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 594