Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PETER SOMMERLUND. Komposition, olja, akryl och lack på duk, signerad och daterad a tergo.
473190. PETER SOMMERLUND. Komposition, olja, akryl och lack på duk, signerad och daterad a tergo.
85 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 75 cm.
Göteborgs Auktionsverk
849