RESESTAFFLI, ek, 1900-talets första hälft.

473166. RESESTAFFLI, ek, 1900-talets första hälft.

Enligt uppgift komplett med undantag för mindre renovering.
Höjd omonterat 107 cm.

Behöver sannolikt renoveras, fästen skruvas.
Bruksslitage. Rost på markfästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd omonterat 107 cm.

Antal besök: 501