OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Karl Marx, olja på duk, osignerad, troligtvis målad under 1900-talets första del.

473161. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Karl Marx, olja på duk, osignerad, troligtvis målad under 1900-talets första del.

50 x 40 cm.

Proviniens: Strandfynd på Gotland, 1974.

Viss krackelyr, färgbortfall. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Antal besök: 1 440