VÄGGMEDALJONG, gips, "Axel Oxenstierna". 1900-tal.

473137. VÄGGMEDALJONG, gips, "Axel Oxenstierna". 1900-tal.

Diameter 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 016