WALDEMAR SJÖLANDER. Olja på duk, signerad 1967.

47312. WALDEMAR SJÖLANDER. Olja på duk, signerad 1967.

komposition, 48 x 32 cm.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

komposition, 48 x 32 cm.

Antal besök: 1 215