HELMER OSSLUND. Tillskriven. Havsvy, olja på pannå, osignerad.

473084. HELMER OSSLUND. Tillskriven. Havsvy, olja på pannå, osignerad.

Intygad à tergo av konsthandlare Kurt Svensson, Stockholm. 67 x 28 cm.

Mindre färgbortfall/märken i nedre kanten av bilden.

Helmer Osslund (1866–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besök: 619