TALLRIKAR, 14 st, "Druva", Rörstrand.

473047. TALLRIKAR, 14 st, "Druva", Rörstrand.

5 djupa tallrikar
11 mattallrikar.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar. Några tallrikar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 djupa tallrikar
11 mattallrikar.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 6 861