473031. BOK. Hommage A Marc Chagall, Berggruen. 1967.
Hommage a` Marc Chagall, pour ses quatre-vingts an.
Innehåller 2 stycken monterade osignerade grafiska blad, 12.5 x 9.3 cm. samt orginallitografisk framsida, "Trapeze artist with bird".
Rygg med skada. Fläckar. Ett grafiskt blad med större veck.