SKÅP, i teakfanér, 1950/60-tal.

47303. SKÅP, i teakfanér, 1950/60-tal.

Höjd 98 cm
Bredd 79 cm
Djup 38 cm.

Mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm
Bredd 79 cm
Djup 38 cm.

Mindre fanérskador.

Antal besök: 3 411