FÅTÖLJ, gustaviansk stil 1900-tal.

473001. FÅTÖLJ, gustaviansk stil 1900-tal.

Påbörjad renovering.
Rygghöjd 94 cm.
Bredd 64 cm.

Bruksslitage, under renovering, stolen saknar armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Påbörjad renovering.
Rygghöjd 94 cm.
Bredd 64 cm.

Antal besök: 3 051