Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
EVA HOLMBERG JACOBSSON. Olja på pannå, Paris i mörker, signerad Eva Holmberg J-n, daterad -72.
472963. EVA HOLMBERG JACOBSSON. Olja på pannå, Paris i mörker, signerad Eva Holmberg J-n, daterad -72.
37 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
226