RALPH BJÖRKLUND. Olja på duk, Klippstrand, signerad.

472935. RALPH BJÖRKLUND. Olja på duk, Klippstrand, signerad.

60 x 73 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 73 cm.

Ej ramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 691