LÅNGPIPA, horn, vitmetall/porslin. Tyskland 18/1900-tal.

472904. LÅNGPIPA, horn, vitmetall/porslin. Tyskland 18/1900-tal.

Längd 83,5 cm, landskapsvy med hjortar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 437