ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, England, 1900-talets andra hälft.

472881. ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, England, 1900-talets andra hälft.

Skinnklädsel.

Slitage, ställvisst kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnklädsel.

Antal besök: 910