CAMILLA PYK. Komposition, färglitografi, numrerad 98 - 295, signerad.

472867. CAMILLA PYK. Komposition, färglitografi, numrerad 98 - 295, signerad.

29 x 27,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 27,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 592