TAKLAMPA, Asea belysning. 1900-talets mitt.

472865. TAKLAMPA, Asea belysning. 1900-talets mitt.

Kupa av opalinglas. Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 720