SPELBORD med låda, 1800-tal.

SPELBORD med låda, 1800-tal.
472862. SPELBORD med låda, 1800-tal.

Utfällbart ben.
Ihopfällt mått ca 84 bredd 39 höjd 78 cm.

Slitage, skador, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utfällbart ben.

Slitage, skador, maskstungen.

Antal besök: 477