LÅNGPIPOR, 3 st, porslin/trä/horn och troligen silver, samt PALL och ASK, 1800-tal.

472739. LÅNGPIPOR, 3 st, porslin/trä/horn och troligen silver, samt PALL och ASK, 1800-tal.

Pipor längd 40, 55 och 105 cm.
Pall höjd 22 cm.
Ask diameter 15,5 cm.

Bruksslitage, lagning på den större pipan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall höjd 22 cm.
Ask diameter 15,5 cm.

Antal besök: 413