PORSLIN, 4 delar, "Göran", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.

472714. PORSLIN, 4 delar, "Göran", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Tallrik, diameter 21,5 cm.
Djup tallrik, höjd 4, diameter 20 cm.
Koppar, (2), höjd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrik, diameter 21,5 cm.
Koppar, (2), höjd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 556