GOLVLAMPA, kromad metall/marmor, 1980-tal.

472652. GOLVLAMPA, kromad metall/marmor, 1980-tal.

Trearmad golvlampa i kromad metall på marmorfot. Ställbara ljuspunkter och armar.
Totalhöjd 213 cm.

Bruksslitage, smärre skador på marmorfot, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 213 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 640