HARALD KIHLE. Litografi. Signerad och numrerad 63/260.

472587. HARALD KIHLE. Litografi. Signerad och numrerad 63/260.

Bildmått ca 48 x 55.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Glas med spricka/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 48 x 55.5 cm.

Antal besök: 1 854